HAKKIMIZDA

      Uzun yıllardır su arıtma sektöründe faaliyet gösteren Ekonef Su Arıtma firması geniş ürün yelpazesi ve teknik donamımlı kadrosu ile hizmet sunmaktadır. Ürün yelpazemizi tamamlamak için bir kısım ürünleri kendimiz imal ederken bir kısım ürünleri ithal etmekteyiz.

   Ev ve İşyerleri için içme suyu arıtma sistemlerini ister tezgah altına, ister sistem ana girişlerine kurmaktayız. Ayrıca endüstriyel sistemlerden klor pompası, Ultraviyole (UV) dezenfeksiyon sistemleri, Sağlık Bakanlığından Onaylı kalsiyum hipoklorit bazlı içme suyu kloru, otomatik karbon filtreler ve su yumuşatma, sudaki tortu problemlerinizin çözümü için ister tam otomatik tortu filtresi ister manuel tortu filtresi ürün yelpazemizde yer almaktadır. Suyu saflaştırmak için ise hassasiyet ölçütünüze göre Ters Osmoz Sistemleri ve Demineralize sistemleri proje, satış ve satış sonrası teknik destek hizmetlerini sunmaktayız.

   Şirket politikamız fiyat-kalite endeksini maksimum tutarak müşterimize en iyi su arıtma sistemlerini en ucuz fiyata sunmaktır.

   Müşteri memnuniyeti ilkesini öncelik edinerek markalaşma yönünde çalışmalarımız devam etmektedir.

/ ANASAYFAYA DÖN /

KLORLAMA CİHAZI VE KLORLAMA CİHAZI TAMİRATI
--------------------
KLOR POMPASI
------------------
UCUZ FİYAT GARANTİSİ
%100 İTALYAN
-------------------
ÇİFT AYAR DÜĞMESİ
DEBİ AYARLI
YEDEK PARÇA GARANTİSİ
-------------

AYRINTILI BİLGİ İÇİN
(0216) 392 92 97