Tezgah altı içme suyu arıtma

   Su kaynağınız ister şebeke suyu olsun, ister kuyu suyu olsun filtre edilerek sağlıklı ve lezzetli bir içme suyu haline getirilir. Su arıtma işlemi uygulanırken sudaki tortu, kötü tad, kötü koku, ağır metal, yüksek kireç gibi istenmeyen etkiler sudan uzaklaştırılır. Bu işlem gerçekleştirilirken öncelik TS 266 (Türk İçme Suyu Standardı) sağlamaktır. Önce sağlıklı suyu hedeflerken lezzet parametresi de unutulmamaktadır. Tüm bunları yaparken en uygun su arıtma cihazı, en ucuza tüketiciye kazandırmak firmamızın görevidir.
   Tüketici, kullandığı su arıtma cihazı ile hem sağlıklı ve güvenilir içme suyu içmekte, aynı zamanda hazır şişe ve damacana sulara para ödemediği için yaptığı tasarrufla arıtma cihazına ödediği ücreti telafi etmektedir. Elde edilen suyu sadece içmek için değil, çayınıza, meyve ve sebzelerinizi yıkamaya, yemek pişirmeye kullanabilir ve ödediğiniz parayı hesap etmek zorunda kalmazsınız. Verilen tablo ile içme suyu arıtma cihazı amortisman sürelerini daha rahat tesbit edebilirsiniz.
HAZIR SU MALİYET TABLOSU
GÜNLÜK DAMACANA SAYISI
GÜNLÜK MALİYET
AYLIK MALİYET
YILLIK MALİYET
HAFTALIK DAMACANA SAYISI
AYLIK MALİYET
YILLIK MALİYET
15 TL150 TL1800 TL120 TL240 TL1200 TL
210 TL300 TL3600 TL240 TL480 TL2400 TL
315 TL450 TL5400 TL360 TL720 TL3600 TL
420 TL600 TL7200 TL480 TL 960 TL4800 TL
525 TL750 TL9000 TL5100 TL1200 TL6000 TL
 
SU ARITMA CİHAZI - EV TİPİ İÇME SUYU ARITMA CİHAZI
ARO TRIPLEX İÇME SUYU ARITMA CİHAZI
* %100 İtalyan
* 1. aşama : Suda bulunan çamur, pas ve kum partiküllerini sudan uzaklaştırır. FRN serisi spun filtreler kullanılır. %100 PP malzemeden imal edilen bu serinin gıdaya uygunluk belgesi mevcuttur. Ayrıca %95 verimle çalışan bu filtreler oldukça yüksek filtrasyon hassasiyetine sahiptir.
* 2. aşama : Sudaki klorun kötü kokusunu ve organik maddeleri sudan uzaklaştırır. Kullanılan blok karbon kalitesi membranın ömrü üzerine etki eder.
* 3. aşama : Suda bulunan tortuyu tekrar hassas bir şekilde filtreler.
* 4. aşama : Bu aşama piyasada tercih edilenlerin aksine nanofiltrasyon sınıfında arıtma yapmaktadır. suyun sertliğini, suda bulunan ağır metalleri,nitrit ve nitrat gibi zararlıları sudan uzaklaştırır. Alternatif su arıtma cihazlarından farkı ise suyun mineral dengesi olumlu seviyede tutması ve suyun pH dengesini bozmamasıdır.
* 5. aşama : Bu aşama stoklanan suyun son kez filtrelenmesi, eğer bir olumsuzluk varsa onun giderilmesi içindir.
 Antibakteriyel tankAqua Aro Triplex cihazının su stoklama deposu alternatiflerinden tamamen farklıdır. Gıdaya uygun PP malzemeden imal edilmiştir. Depo içerisindeki şambrel NSF onaylıdır ve sağlık açısından %100 güvenilir bir üründür. Uzun vadede tankta meydana gelebilecek bakteri üremelerine karşılık, tank kapağı sökülebilir, içerisinde şambrel klorlu su ile dezenfekte edilip tekrar yerine takılabilir. Bu da antibakteriyel özellik sağlar ve alternatif ARO- tezgah altı su arıtma cihazlarında olmayan bir özelliktir.
TANIMI: Şebeke ve orta kirlilikteki kuyu sularının doğal yöntemlerle filtrelenerek içme suyu elde etmek amacıyla kullanılırlar.
KULLANIM ALANI: Evlerde veya işyerlerinde içme suyu elde ederken,
FAYDASI: Hazır suların ve damacana pompalarının taşıdığı riskleri minumum seviyeye indirger,
Hazır suya ödenmeyen ücretten dolayı maliyetlerinizi düşürür,
Sağlıklı bir içme suyu sağlar,
Ağız tadına uygun su elde etmemizi garantiler.

KLORLAMA CİHAZI VE KLORLAMA CİHAZI TAMİRATI
--------------------
KLOR POMPASI
------------------
UCUZ FİYAT GARANTİSİ
%100 İTALYAN
-------------------
ÇİFT AYAR DÜĞMESİ
DEBİ AYARLI
YEDEK PARÇA GARANTİSİ
-------------

AYRINTILI BİLGİ İÇİN
(0216) 392 92 97